Zapraszamy najmłodszych zawodników na letnie szkółki tenisowe!

8 czerwca 2020

Tegoroczne lato dla wszystkich jest wyzwaniem. My jesteśmy na nie gotowi! Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, oraz bezpośredni w naszym klubie. Udzielimy wszelkich informacji oraz rozwiejemy wątpliwości. Serdecznie zapraszamy!

« Poprzednia
Następna »
korty już od 65 zł | godzina

Odwiedź ECT i poznaj naszą szczegółową ofertę. Bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tenisem; czy szukasz ciekawych i pełnych pasji zajęć tenisowych dla swoich Pociech; czy może należysz do grona wytrawnych graczy – w ECT odkryjesz prawdziwą "RADOŚĆ WYZWANIA", którą daje gra w tenisa.

Chcesz
zarezerwować?

Strona, którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli ustawienia cookies nie zostaną zmienione, podczas przeglądania strony informacje automatycznie zapisywane będą w pamięci Twojego urządzenia.