O nas

Tworząc Europejskie Centrum Tenisa przyświecał nam jeden cel – stworzyć miejsce kompletne. Miejsce, które będzie odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających zawodników.

Radość wyzwania

Nasze hasło nawiązuje nie tylko do znanego z tenisowych kortów „challenge”, ale również do codziennych wyzwań, jakie na nas czekają. Sport symbolizuje stawianie im czoła, pokonywanie własnych słabości i rozwój.

Zobacz jak to wygląda...

Dzień w ECT

Filozofia szkolenia w ECT opiera się o wszechobecną "radość wyzwania" :) Najmłodszym adeptom tenisa pokazujemy, że tenis, poza wyzwaniami
które spotykamy na korcie, może być pasją na całe życie.

OŚRODEK

Europejskie Centrum Tenisa to w pełni profesjonalny i kompleksowy ośrodek szkolenia tenisowego, posiadający w swojej ofercie 9 kortów tenisowych:

  • 4 korty o nawierzchni CONFOSPORT
  • 5 kortów mącznych (w sezonie letnim 2 odkryte)
  • kort zewnętrzny - Edel Elite Soft (trawa)
  • siłownię
  • salę fitness
MISJA

Opowiemy historię polskiego tenisa na nowo - damy radość wytrawnym graczom, zaszczepimy pasję wśród tych, którzy dopiero zaczynają...

Strona, którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli ustawienia cookies nie zostaną zmienione, podczas przeglądania strony informacje automatycznie zapisywane będą w pamięci Twojego urządzenia.