Kadra

ECT team, czyli...

Za sukcesem każdej firmy stoją ludzie, którzy ją tworzą. Budując koncepcję szkoleń Europejskiego Centrum Tenisa, skupiliśmy się na tym, aby trenerzy pracujący w Centrum byli przede wszystkim profesjonalni i doświadczeni. Doświadczenie pozwoli na prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie, a profesjonalizm z łatwością umożliwi stworzenie oferty treningowej dostosowanej względem oczekiwań wymagających zawodników.

Paweł Motylewski
Trener koordynator kadry Polski U12&14 w PZT. Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza. Trener Coach: Licencja Mistrz Junior Tour

Jako zawodnik reprezentował Polskę w rozgrywkach Davis Cup. Specjalizuje się w biomechanicznej analizie techniki tenisowej.

Kacper Procki
Trener tenisa, absolwent AWF na kierunku wychowanie fizyczne. Do 22 roku życia był czynnym zawodnikiem. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Pracuje z zawodnikami, dziećmi, uczy również dorosłych.

Rafał Kilijański
Trener tenisa. Absolwent AWF. Posiada uprawnienia menadżera sportu oraz sędziego regionalnego i dyrektora turniejów PZT. Wieloletni zawodnik, finalista turniejów PZT do lat 14 i 16.

Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi od 4 roku życia, młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzi treningi również w języku angielskim.

Paulina Dmoch
Instruktor; Tenis 10, Tenis XPress, Pierwszy Krok

Do 18 roku życia była czynną zawodniczką. Na prowadzonych zajęciach rozpowszechnia dwa programy PZT: Tenis 10 oraz TENISEXPRESS. Ma bardzo duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Dzieci ją uwielbiają.

Leszek Rudź
Trener tenisa z 15-letnim doświadczeniem. Absolwent AWF w Warszawie.

11 lat pracował w Londynie, gdzie zdobył wykształcenie trenerskie Senior Performance Coach (poziom 4) i pracował jako head coach. Były zawodnik, wielokrotny mistrz małopolski do lat 16, 18, seniorów w singlu i deblu, ćwierćfinalista turnieju o puchar Bohdana Tomaszewskiego. Ma doświadczenie w pracy z zawodnikami, dziećmi, jak i dorosłymi. Prowadzi treningi również w języku angielskim.

Maciek Borkowski
Sparingpartner

Wielokrotny medalista turniejów ogólnopolskich, dwukrotny medalista Mistrzostw Polski (brąz i srebro do lat 21 i 18). Studiował na Chris Evert Academy.

Michał Dąbski
Pedagog (AWF – Warszawa), certyfikowany trener procesowy, psycholog (SWPS).

Od ponad 3 lat pracuje w sporcie profesjonalnym, również w sztabie kadr narodowych jako trener mentalny w ścieżce przygotowań do Rio 2016. Jego pasją jest sport a marzeniem pomoc w zdobywaniu medali olimpijskich dla polskich zawodników.

Andrzej Penconek
Trener przygotowania fizycznego. Magister Wychowania Fizycznego, trener II klasy lekkoatletyki na AWF – dziesięciobój.

Dwukrotny brązowy medalista olimpiad młodzieżowych w ośmiobojuw lekkoatletyce. Organizator wielu obozów tenisowych oraz testów sprawnościowych w sekcji tenisowej AZS. Jego podopieczni stale zdobywają medale na największych turniejach tenisowych, w tym na Mistrzostwach Polski.

Paweł Rączka
Trener lekkoatletyki klasy II, magister pedagogiki. Wielokrotny mistrz Polski i rekordzista Polski na dystansie 110m ppł, reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy.

Prowadził grupę lekkoatletów o profilu biegów płotkarskich, sprintu i wieloboju lekkoatletycznego, a także trener kadry juniorów na dystansie 110m ppł, Trener wielokrotnych mistrzów Polski i reprezentantów Polski na Mistrzostwach Świata.

Mateusz Gosik
Instruktor; Specjalizacja Tenis 10

Mariusz Gosik
Instruktor; związany z tenisem od 25 lat

Grał od 7 roku życia w barwach klubu AVIA Świdnik. Do dziś czynny zawodnik turniejów amatorskich i ITF Seniors. Dwukrotny Mistrz Polski w debla amatorów w kategorii 35+. Prowadzeni przez niego zawodnicy zdobywali i nadal zdobywają liczne medale, nie tylko na Mistrzostwach Polski, ale też turniejach SUPER MASTERS czy Mistrzostwach Europy.

Paulina Klimkiewicz
Instruktor; Tenis 10

Max Steinberger
Instruktor, sparingpartner, były zawodnik

Strona, którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli ustawienia cookies nie zostaną zmienione, podczas przeglądania strony informacje automatycznie zapisywane będą w pamięci Twojego urządzenia.